Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jadwiga 2016-02-25 12:12

  Doskonale matuje, kryje niedoskonałości, nie zapycha, efekt utrzymuje się bardzo długo na twarzy.

 • Mikita 2015-04-29 17:17

  Wygląda bardzo dobrze i dlatego go stosuje. Efekt jest o daje 5/5! Dodatkowo długo jest na skórze i warto go stosować :)

 • Marianna 2015-04-21 20:55

  Dobrze dopasowuje się do skóry. Po kilku godzinach muszę się zmatowić, ale nie daje to efektu tapety, więc jest ok.

 • Jakie wymieniamy sposoby na chrapanie?

  Jakie wymieniamy sposoby na chrapanie?

  Czytaj artykuł
  Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 3

  Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 3

  Czytaj artykuł
  Solidna dawka motywacji od @shredded_life_

  Solidna dawka motywacji od @shredded_life_

  Czytaj artykuł
 • Opinia użytkownika 2015-04-21 10:45

  nie ma efektu maski na twarzy

 • Ola21 2015-04-11 00:30

  Polecam każdemu! U mnie bardzo fajnie rozprowadza się po twarzy, do tego kryje wszelkie zaczerwienienia. Stosowałam wiele, ale z tym dogaduję się najlepiej. Minusem jest jego trwałość, niestety nie starcza na długo :(

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb astor

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat 16h Mineral Match został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: podkład mineralny, podkład mineralny w pędzlu, kosmetyki. Producentem preparatu 16h Mineral Match jest Astor, który również jest twórcą takich specyfików jak Soft Sensation Liquid Care, Quick n Go! 45 Sec., Anti Stress & Lift, Volume Artist Mascara, StimuLong. Ulotka specyfiku 16h Mineral Match jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat 16h Mineral Match oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt 16h Mineral Match można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu 16h Mineral Match. Produkt 16h Mineral Match został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu 16h Mineral Match to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania 16h Mineral Match. Jeżeli zamieścisz opinię na temat preparatu 16h Mineral Match to z pewnością pomożesz wielu ludziom.