123 Perfect Foundation

123 Perfect Foundation

miejsce
w rankingu

--

123 Perfect Foundation
4.25
opinii: 4
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paulina 2016-04-04 14:56

  Jest super!! z małymi poprawkami wytrzymuje cały dzień!!

 • Olka 2015-04-27 10:25

  Osobiście musiałam zrezygnować z niego z powodu ceny i kupuje go tylko i wyłączanie w promocjach. No cóż takie życie ;/

 • Kinga 2015-04-27 10:24

  Bardzo dobry podkład. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń oprócz ceny! Matuje niedoskonałości doskonale i cieszę się, że mogę używać takiego podkładu :)

 • Jak osiągać stawiane sobie cele, czyli co warto wiedzieć o samodyscyplinie

  Jak osiągać stawiane sobie cele, czyli co warto wiedzieć o samodyscyplinie

  Czytaj artykuł
  Hemoroidy - wstydliwy problem, którego możesz uniknąć

  Hemoroidy - wstydliwy problem, którego możesz uniknąć

  Czytaj artykuł
  Najlepszy czas na rozpoczęcie redukcji!

  Najlepszy czas na rozpoczęcie redukcji!

  Czytaj artykuł
 • Helenka 2015-04-20 21:22

  Skutecznie koryguje niedoskonałości i pozwala je w szybkim czasie zakryć - tak jak należy. Działa to bardzo dobrze i warto jest z tego korzystać. 123 Perfect Foundation działa 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką 123 Perfect Foundation

  Producent:

  BOURJOIS

  Thumb bourjois

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat 123 Perfect Foundation został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: podkład korygujący, fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą produktu 123 Perfect Foundation jest Bourjois, który również jest twórcą takich preparatów jak Eclat Mineral Mineral Radiance, Delice de Poudre, Bronzing Powder, Gel Frais Nettoyant Fresh Cleansing Gel, Volume Glamour Ultra Care Mascara, Eau de gloss. Ulotka preparatu 123 Perfect Foundation jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat 123 Perfect Foundation oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt 123 Perfect Foundation można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu 123 Perfect Foundation. Produkt 123 Perfect Foundation został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu 123 Perfect Foundation to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania 123 Perfect Foundation. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu 123 Perfect Foundation to z pewnością pomożesz wielu ludziom.