100 % Color

100 % Color

miejsce
w rankingu

11

100 % Color
4.0
opinii: 6

Kup w sklepie

Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Mari 2016-03-21 13:05

  Farba pięknie pokrywa włosy, ale cuchnie tak okropnie, że ledwo mogę oddychać podczas aplikacji. Mimo to daję jej aż cztery gwiazdki, bo dla samego koloru warto ją wypróbować.

 • Adrianna 2016-03-04 12:40

  Farba idealna i w dodatku moja pierwsza. Kolor wyszedł świetny, włosy po umyciu są błyszczące. Uważam, że dodawana odżywka jest super i byłoby dobrze, gdyby było jej więcej.

 • Olcia3 2015-05-04 21:53

  Dla mnie na początku też to była ulubiona farba, jednak później tak na prawdę wszystko się zminiło. W bardzo szybkim czasie kolor znikał ;/ Szkoda, ze tak to zadziałało ;/

 • Atopowe zapalenie skóry – pielęgnacja i niwelowanie objawów

  Atopowe zapalenie skóry – pielęgnacja i niwelowanie objawów

  Czytaj artykuł
  Żyj po sportowemu - to modne!

  Żyj po sportowemu - to modne!

  Czytaj artykuł
  Czego przyczyną może być bezsenność?

  Czego przyczyną może być bezsenność?

  Czytaj artykuł
 • Natalia4 2015-05-04 21:53

  Teraz mój kolor jest bardzo wyrazisty i ten środek robi swoje. Daje mu najwyższą ocenę,bo tak na prawdę na to zasługuje i cieszę się, że padło na ten wybór :)

 • Renata 2015-04-09 21:02

  Działa jednak jedynie co mnie odpucha to cena. Nie mam aż tak dużo kasy aby wydawać na takie koloryzacje. Efekt jest po kilku godzinach bardzo dobry!

 • Radioda 2015-04-09 21:01

  Farbowałam kilka dni temu tym środek włosy i rewelacyjnie zmieniły kolor. Działa to wspaniale i warto z tego korzystać. Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką 100 % Color

  Producent:

  GARNIER

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - koloryzacja

  Specyfik 100 % Color został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: koloryzacja. Wytwórcą produktu 100 % Color jest Garnier, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka preparatu 100 % Color jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat 100 % Color oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt 100 % Color można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu 100 % Color. Specyfik 100 % Color został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu 100 % Color to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania 100 % Color. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu 100 % Color to z pewnością pomożesz wielu ludziom.