Reklama

Supple.pl to miejsce numer 1 w Polsce z opiniami na temat leków i suplementów diety. Jesteśmy 100% polskim projektem i jednocześnie pierwszą taką porównywarką w Polsce.


W serwisie Supple.pl możesz przeczytać opinie o produktach, sklepach i markach. Poznać najnowsze promocje, zobaczyć zdjęcia produktów, porównać opinie o suplementach, przeczytać ciekawe porady i artykuły o lekach i suplementach diety - ale przede wszystkim możesz napisać własną opinię, dodać zdjęcia czy opis produktu.

Znajdziesz tutaj ponad:

                              

                         

 

Nasza oferta podzielona jest na dwie części: jedna związana z tradycyjną formą reklam internetowych, druga związana z niestandardowymi formami zgodnymi z profilem serwisu Supple.pl

Oferujemy różne formy reklamy:

 

▶ Konkurs - reklama angażująca użytkowników. W celu wzięcia udziału muszą wykonać konkretne czynności, zapoznać się z ofertą produktową Klienta, odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Długość trwania konkursu oraz nagrody mogą być różne i każdorazowo są ustalane z klientem.

 

▶ Reklama banerowa - możliwość emisji standardowych form reklamy takich jak: baner, baner rozwijany, billboard, billboard rozwijany, double billboard, triple billboard, box, button, skyscraper, skyscraper rozwijany, oraz inne. W różnych częściach serwisu. Forma bardzo efektywna i dobrze odbierana przez użytkowników.  Czas wyświetlenia jest ustalany każdorazowo z klientem.

 

▶ Sonda sponsorowana - użytkownikowi serwisu zadawane jest pytanie (lub pytania) stworzone z klientem. Sonda przeprowadzona zostaje na stronie głównej lub w poszczególnych kategoriach przy wykorzystaniu logo Klienta i zdjęć produktu. Dzięki tej formie można poznać bezcenne opinie ściśle określonej grupy.

 

▶ Artykuł sponsorowany - tekst na stronie głównej o określonej ilości znaków (około 10 000) pisany przez doświadczonego copywritera na ustalony z klientem temat. Tekst może być ściśle lub luźno związany z ofertą klienta aczkolwiek zawsze zawiera nawiązanie do niej, linki do oferty lub/i zdjęcia produktów. Link do artykułu może znajdować się na stronie głównej Supple.pl, w newsletterze oraz na forach internetowych.

 

Jesteśmy otwarci na każdą formę reklamy. Wszystkich zainteresowanych konkretnymi wycenami akcji promocyjno-reklamowych na Supple.pl serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Kontakt - Marketing

[email protected]

661 910 176