Zielnik Apteczny -  Bez Czarny Fix

Zielnik Apteczny - Bez Czarny Fix

miejsce
w rankingu

Zielnik Apteczny - Bez Czarny Fix
0.0
opinii: 0
Jak zdrowe są morele?

Jak zdrowe są morele?

Czytaj artykuł
Napoje szkodliwe dla Twoich zębów

Napoje szkodliwe dla Twoich zębów

Czytaj artykuł
Jak obniżyć cholesterol?

Jak obniżyć cholesterol?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb herbapol

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt Zielnik Apteczny - Bez Czarny Fix został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zapalenie układu moczowego, gorączka, Artretyzm, rwa kulszowa. Producentem preparatu Zielnik Apteczny - Bez Czarny Fix jest Herbapol, który również jest producentem takich produktów jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka produktu Zielnik Apteczny - Bez Czarny Fix jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Zielnik Apteczny - Bez Czarny Fix oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego obrazki. Produkt Zielnik Apteczny - Bez Czarny Fix można dostać bez recepty.