Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paulina.L 2015-08-14 12:50

  Jakieś paskudne podrażnienia w miejscu intymnym miałam po tym żelu. Więc 2/5 bo nie wiem czy to przez ten żel, czy byc może to tylko zbieg okoliczności.

 • Krysia 2015-08-14 12:49

  Nic szczególnego, ot tak zwykły żel do mycia. Jedyne co go wyróżnia to zapach

 • Monika 2015-08-14 12:48

  Ma delikatny zapach, na pewno jest wart uwagi :) Jak najbardziej mogę go polecić, w szczególności, iż dobrze się pieni i nie jest drogi!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb fa

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Produkt Yoghurt został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: pod prysznic, żel, Żel pod prysznic, kosmetyki. Producentem preparatu Yoghurt jest Fa, który również jest twórcą takich preparatów jak Yoghurt . Ulotka specyfiku Yoghurt jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Yoghurt oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Yoghurt można dostać bez recepty.