Volumetrix Mascara

Volumetrix Mascara

miejsce
w rankingu

Volumetrix Mascara
5.0
opinii: 2
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Karolina 2016-03-01 15:06

  Zawsze będę mieć sentyment do tego tuszu. Ma fajną szczoteczkę, która idealnie rozdzielała moje rzęsy, lekko je pogrubiała i wydłużała, także mogłam iść spokojnie do szkoły.

 • Kornelia.L 2015-04-04 01:16

  Świetne! Nie jest drogie, a skutecznie pogrubia i wydłuża rzęsy tak jak tego chciałam! Potem trzyma się prawie cały dzień na rzęsach

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb astor

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Volumetrix Mascara został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz, tusz pogrubiający, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Volumetrix Mascara jest Astor, który również jest twórcą takich specyfików jak Soft Sensation Liquid Care, Quick n Go! 45 Sec., Anti Stress & Lift, Volume Artist Mascara, StimuLong. Ulotka preparatu Volumetrix Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Volumetrix Mascara oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Volumetrix Mascara można dostać bez recepty.