Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Finka 2015-08-12 12:49

  Jedna z lepszych kredek które próbowałam, nie spływa, dobrze się trzyma. Świetnie się nadaje na długotrwałe makijaże :)

 • Martyna 2015-08-12 12:48

  Jej największym plusem jest trwałość, to z niej jestem najbardziej zadowolona :) Do tego ma fajny czarny kolor, który jest w stanie podkreślić ładnie powieki.

 • Emilka 2015-06-11 17:37

  Polecam! Kredka fajnie podkreśla powieki/brwi. U mnie dobrze współpracuje z moją karnacją, jak najbardziej jestem zadowolona ;)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb gosh

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Velvet Touch, Eyeliner Waterproof został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: do powiek, konturowka, konturowka do powiek, wodoodporna konturowka, kredki do powiek, do brwi, kredki, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Wytwórcą specyfiku Velvet Touch, Eyeliner Waterproof jest Gosh, który również jest wytwórcą takich produktów jak X-Ceptional Wear Make-up , Velvet Touch, Eyeliner Waterproof, Amazing Lengthn Build Mascara, Effect Powder, X-Ceptional Wear Fond De Teint . Ulotka produktu Velvet Touch, Eyeliner Waterproof jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Velvet Touch, Eyeliner Waterproof oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Velvet Touch, Eyeliner Waterproof można kupić bez recepty.