Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Adam 2015-09-14 08:43

  Jak ktoś sobie porządnie skaleczył skórę np. wypadek na motocyklu to zwykła maść na gojenie się ran może nie wystarczyć. Trzeba też pomóc ciału zregenerować się od środka. Dlatego też polecam kombo dobra maść/żel na obtarcia plus tabletki Urazym. Takie połączenie to najszybsza droga do wygoejnia.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Urazym to lek dostępny w postaci kapsułek. Preparat ten został stworzony z troską o tych, którzy przebyli urazy różnego pochodzenia. Preparat uzupełnia zapotrzebowanie na enzymy proteolityczne. W składzie preparatu znajduje się bromelaina, która wykazuje silne właściwości przeciwbólowe. Bromelaina w połączeniu z papainą przyśpiesza proces regeneracji oraz proces gojenia. W składzie preparatu znajduje się również niezwykle cenny rutozyd, który odpowiada za zmniejszanie przepuszczalności naczyń krwionośnych.

  Skład:

  W składzie kapsułek Urazym znajdują się następujące substancje: bromelaina, papaina, rutozyd, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, celuloza sproszkowana, stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, skrobia ryżowa wstępnie żelatynizowana, emulgator: krzemionka, stearynian magnezu,woda oczyszczona, czysty BonuLac D, gliceryna bezwodna, obojętny olej.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie kapsułek Urazym powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Zaleca się przyjmować 1-2 tabletki dwa razy dziennie. Należy jednak pamiętać, że kapsułki należy przyjąć 45 minut przed posiłkiem lub 90 minut po posiłku. Kapsułkę należy popić obficie wodą. Nie należy rozgryzać.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Urazym

  5.01 opinii:
  Urazym to lek dostępny w postaci kapsułek. Preparat ten został stworzony z troską o tych,...
  czytaj dalej »

  Urazym to lek dostępny w postaci kapsułek. Preparat ten został stworzony z troską o tych,... czytaj dalej »

  5.01 opinii:

  Preparat Urazym został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Przyśpieszenie gojenia się ran. Wytwórcą produktu Urazym jest Pharmaton, który również jest producentem takich preparatów jak Urazym, Gear Mass Shock , Trec Vitargo. Ulotka produktu Urazym jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Urazym oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Urazym można dostać bez recepty.