Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • ewa 2016-03-01 15:54

  Dobra odżywka ,spełnia swoje zadania

 • Gosiaczek 2015-04-17 01:07

  Polecam - stosowałam na moje zniszczone włosy i naprawdę mi ta odżywka pomogła. Wzmocniła moje zniszczone włosy i pozwoliła na kolejne farbowania.

 • Marta R. 2015-04-09 20:29

  Może być nawet działa. Dzięki niej w prosty sposób o wiele lepiej można się poczuć! Ultra Doux wspomaga pielęgnacje włosów ale sam nie pomoże tak w 100%

 • Figi - dobroczynny wpływ na cały organizm

  Figi - dobroczynny wpływ na cały organizm

  Czytaj artykuł
  Jak zmotywować się do treningów?

  Jak zmotywować się do treningów?

  Czytaj artykuł
  Cudotwórcze właściwości kolendry.

  Cudotwórcze właściwości kolendry.

  Czytaj artykuł
 • Wiki 2015-04-09 20:28

  Dla mnie ta odżywka jest bardzo zwykła i nie polecam za bardzo. Moje włosy stają się po niej takie przetłuszczone i nie czuje się zbyt dobrze :(

 • Roksana 2015-04-09 20:27

  Jedna z lepszych odżywek do włosów. Korzystam z niej od kilku dni i zauważyłam różnicę, że już włosy się tak nie łamią. Ultra Doux to środek, który działa rewelacyjnie!

 • Quika 2015-04-09 20:26

  Garnier tworzy bardzo dobre odżywki i zawsze z nich korzystam.Nie widzę dla siebie innej opcji. To działa na moje włosy, że nie są już takie suche i łamliwe! Polecam spróbować!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Ultra Doux został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: odżywka do włosów, odżywka do włosów zniszczonych, odżywka do włosów suchych, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą preparatu Ultra Doux jest Garnier, który również jest producentem takich preparatów jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka specyfiku Ultra Doux jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Ultra Doux oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Ultra Doux można dostać bez recepty.