Studio Lash 3D Volumythic Mascara

Studio Lash 3D Volumythic Mascara

miejsce
w rankingu

Studio Lash 3D Volumythic Mascara
3.33
opinii: 3
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Eve 2015-08-07 16:38

  Sam tusz nie rozsypuje się, ma fajną konsystencję. Udało się ją zbilansować, do tego łagodnie wydłuża rzęsy. Moim zdaniem to bardzo dobry wybór!

 • Bogusia:* 2015-08-07 16:37

  Nie polecam w ogóle tej szczoteczki, to jedna z najgorszych z jaką miałam do czynienia. Bardzo ciężko dobrze zaaplikować nią tusz.

 • Kinga 2015-05-22 00:23

  Tusz wydłuża i pogrubia rzęsy na pewno, jednakże ta szczoteczka mogłaby być nieco lepsza. Ale generalnie i tak jestem zadowlona :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb miss sporty 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Studio Lash 3D Volumythic Mascara został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz do rzęsy, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Wytwórcą produktu Studio Lash 3D Volumythic Mascara jest Miss Sporty, który również jest twórcą takich preparatów jak Pump Up Booster Mascara, Studio Colour, Mono Eye Shadow, Studio Lash 3D Volumythic Mascara, Fabulous Gloss, Cats Eyes. Ulotka produktu Studio Lash 3D Volumythic Mascara jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Studio Lash 3D Volumythic Mascara oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Studio Lash 3D Volumythic Mascara można dostać bez recepty.