Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • beata 2015-08-13 11:53

  Dobry zmywacz, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Chociaż na inne nie mogę narzekać

 • Julka 2015-08-13 11:51

  Jest w miarę tani wiec postanowiłam go spróbować, działa podobnie jak inne zmywacze, czyli skutecznie radzi sobie z całym makijażem. Żadnych podrażnień nie zauważyłam na szczęście!

 • Elala 2015-06-03 00:15

  Dostałam go ostatnio w prezencie, szału nie robi może, ale moim zdaniem dobrze swoje zadanie spełnia. Cały makijaż zmył bez większego problemu, twarz wygląda po nim dobrze i fajnie pachnie :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Skora Wrażliwa został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyn do usuwania makijażu, do usuwania makijażu wodoodpornego, płyn, kosmetyki. Producentem specyfiku Skora Wrażliwa jest Garnier, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka produktu Skora Wrażliwa jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Skora Wrażliwa oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Skora Wrażliwa dostępny jest bez recepty.