Scholl Gelactiv - duży klin między palcowy

Scholl Gelactiv - duży klin między palcowy

miejsce
w rankingu

Scholl Gelactiv - duży klin między palcowy
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Scholl Gelactiv - duży klin między palcowy został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: haluksy. Wytwórcą produktu Scholl Gelactiv - duży klin między palcowy jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Scholl Gelactiv - duży klin między palcowy jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Scholl Gelactiv - duży klin między palcowy oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Scholl Gelactiv - duży klin między palcowy dostępny jest bez recepty.