Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 13:36

  ok

 • L 2015-09-13 21:09

  Polecam na wszystkiego rodzaju oparzenia i obtarcia.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Rivanolum to preparat dostępy w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania preparatu: są ropne zakażenia skóry, zakażone rany, stany zapalne w obrębie wewnętrznych narządów moczowo-płciowych, oparzenia oraz zakażenia jamy ustnej. Preparat eliminuje ból oraz zaczerwienienie. Niweluje uczucie pieczenia i zmniejsza obrzęk.

  Skład:

  W składzie tabletek Rivanolum znajdują się następujące substancje: mleczanu etakrydyny, glukoza, kwas borowy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Jedną tabletkę zaleca się rozpuścić w 100 ml przegotowanej wody. Tak sporządzonym roztworem zaleca się przemywać skórę kilka razy dziennie.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparatu nie należy stosować u dzieci poniżej 3. roku życia.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Rivanolum

  5.02 opinii:
  Rivanolum to preparat dostępy w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania preparatu: są ropne...
  czytaj dalej »

  Rivanolum to preparat dostępy w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania preparatu: są ropne... czytaj dalej »

  Specyfik Rivanolum został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: gojenie się rany, dezynfekcja, oparzenia, zdrowie, zakażenie rany. Wytwórcą preparatu Rivanolum jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu Rivanolum jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Rivanolum oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Rivanolum można kupić bez recepty.