Rhin-Bac Fresh

Rhin-Bac Fresh

miejsce
w rankingu

Rhin-Bac Fresh
4.0
opinii: 1
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-30 12:56

  przynosi ulgę przy zapchanym nosie i odświeża!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Rhin-Bac Fresh to preparat dostępny w postaci sztyftu pielęgnacyjno-odświeżającego z olejkami eterycznymi do nosa. Preparat przeznaczony jest dla osób, które mają zakatarzony nos i odczuwają dyskomfort w czasie oddychania.

  Skład:

  W składzie sztyftu do nosa Rhin-Bac Fresh znajdują się następujące substancje: mentol, olejek miętowy, olejek eukaliptusowy, olejek sosnowy, olejek z drzewa herbacianego.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Rhin-Bac Fresh

  4.01 opinii:
  Rhin-Bac Fresh to preparat dostępny w postaci sztyftu pielęgnacyjno-odświeżającego z olejkami...
  czytaj dalej »

  Rhin-Bac Fresh to preparat dostępny w postaci sztyftu pielęgnacyjno-odświeżającego z olejkami... czytaj dalej »

  Produkt Rhin-Bac Fresh został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: katar, Higiena, zdrowie, Sztyft do nosa. Producentem preparatu Rhin-Bac Fresh jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Rhin-Bac Fresh jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Rhin-Bac Fresh oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego obrazki. Produkt Rhin-Bac Fresh można kupić bez recepty.