Pieczarki i ich zalety

Pieczarki i ich zalety

Czytaj artykuł
Objawy bólu gardła. Co cię czeka, gdy dopadnie cię infekcja?

Objawy bólu gardła. Co cię czeka, gdy dopadnie cię infekcja?

Czytaj artykuł
Wodny dylemat – jaką wodę pić, by sobie nie zaszkodzić

Wodny dylemat – jaką wodę pić, by sobie nie zaszkodzić

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Reumogel to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat rekomendowany jest dla osób, które borykają się z dolegliwościami bólowymi oraz stanem zapalnym. W składzie żelu znajduje się niezwykle cenny wyciąg borowinowy oraz kwas hialuronowy i cenne sole mineralne. Wskazaniem do stosowania żelu Reumogel są następujące sytuacje: choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa stawów.

Skład:

W składzie żelu Reumogel znajdują się następujące substancje: wodnego wyciąg borowinowy, metyloceluloza, etanol 70%; etyl parahydroksybenzoesanu, mentol, woda dest.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu wsmarować w bolące stawy i mięśnie. Stosować 2-3 razy dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Reumogel

0.00 opinii:
Reumogel to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat rekomendowany jest dla osób,...
czytaj dalej »

Reumogel to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat rekomendowany jest dla osób,... czytaj dalej »

Preparat Reumogel został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: ból kręgosłupa, ból mięśni, ból stawów, reumatyzm, środek przeciwzapalny, środek przeciwbólowy, przeciwreumatyczny. Producentem specyfiku Reumogel jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Reumogel jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Reumogel oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego obrazki. Specyfik Reumogel można kupić bez recepty.