Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • ola 2016-03-04 14:38

  Polecam wszystkim którzy np maja problemy z kręgosłupem ,stosuję preperet i jest skuteczny na ból.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Lek Reparil wzmacnia naczynia krwionośne oraz chroni ich ściany. Preparat polecany jest w leczeniu urazów. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna - escyna, która zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych oraz wykazuje silne działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. Do zdecydowanych zalet produktu należy zaliczyć również fakt, iż lek wpływa pozytywnie na mikrokrążenie. Lek wydalany jest przez nerki i drogi żółciowe.

  Skład:

  W składzie preparatu Reparil znajdują się następujące substancje: escyna, laktoza jednowodna, powidon (K 29-32), magnezu stearynian, sacharoza, talk, guma arabska, tytanu dwutlenek (E 171),krzemionka koloidalna bezwodna, kopolimer kwasu metakrylowego i akrylanu etylu, Makrogol 8000, sodu wodorotlenek, karmeloza sodowa, trietylu cytrynian, silikon emulsja, wosk pszczeli, wosk Carnauba.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie leku Reparil powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

  -dzieci od 7. roku życia do 14. roku życia - jedna tabletka podawana 2 lub 3 razy na dobę

  -dzieci od 14. roku życia i dorośli - dwie tabletki podawane 3 razy na dobę; w lekkich przypadkach jedna tabletka 3 razy na dobę

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed zażyciem należy koniecznie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Lek nie może być przyjmowany przez pacjentów, u których zdiagnozowano niewydolność nerek. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Reparil

  5.01 opinii:
  Lek Reparil wzmacnia naczynia krwionośne oraz chroni ich ściany. Preparat polecany jest w...
  czytaj dalej »

  Lek Reparil wzmacnia naczynia krwionośne oraz chroni ich ściany. Preparat polecany jest w... czytaj dalej »

  5.01 opinii:

  Hirudoid

  4.01 opinii:
  Hirudoid to lek dostępny w postaci żelu. Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne i...
  czytaj dalej »

  Hirudoid to lek dostępny w postaci żelu. Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne i... czytaj dalej »

  Produkt Reparil został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: Żylaki nóg, zatrzymywanie wody w organizmie, żylaki, Stłuczenia, zdrowie, lek przeciwzapalny, Lek przeciwobrzękowy. Wytwórcą preparatu Reparil jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Reparil jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Reparil oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego obrazki. Produkt Reparil dostępny jest bez recepty.