DOSKONAŁE ŹRÓDŁA BŁONNIKA

DOSKONAŁE ŹRÓDŁA BŁONNIKA

Czytaj artykuł
Przygotuj się do odchudzania - wskazówki jak zacząć

Przygotuj się do odchudzania - wskazówki jak zacząć

Czytaj artykuł
Jak skutecznie wyszczuplić ciało?

Jak skutecznie wyszczuplić ciało?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb glenmark

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

L-Karnityna Naturell

0.00 opinii:
L-Karnityna Naturell to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Suplement diety L-Karnityna...
czytaj dalej »

L-Karnityna Naturell to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Suplement diety L-Karnityna... czytaj dalej »

Preparat Rekarnival został dodany do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: suplement diety, odchudzanie, L-Karnityna. Producentem preparatu Rekarnival jest Glenmark, który również jest producentem takich produktów jak Sterko, Rekarnival, Femma Everyday chusteczki do higieny intymnej, Femma Everyday mgiełka do higieny intymnej , Femma Everyday Ultra-Soft płyn do higieny intymnej. Ulotka preparatu Rekarnival jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Rekarnival oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego obrazki. Preparat Rekarnival dostępny jest bez recepty.