Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Purinasin to preparat dostępny w postaci aerozolu do nosa. W składzie preparatu mogą Państwo znaleźć niezwykle cenne substancje, takie jak: pantenol i gliceryna. Lekarze zalecają stosować aerozol do nosa Purinasin w celu: nawilżenia i złagodzenia podrażnień, w celu oczyszczenia nosa, które sprawi, że pacjent będzie mógł swobodnie oddychać. Preparat Purinasin został stworzony z myślą o osobach dorosłych oraz dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Aplikacja preparatu jest niezwykle prosta i komfortowa.

Skład:

W składzie aerozolu do nosa Purinasin znajdują się następujące substancje: Aqua,Maris Sal, Gliceryna, Pantenol, Benzalkonium Chloride.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

GripStop

0.00 opinii:
GripStop to preparat dostępny w postaci kropli ochronnych do nosa. Preparat w...
czytaj dalej »

GripStop to preparat dostępny w postaci kropli ochronnych do nosa. Preparat w... czytaj dalej »

Produkt Purinasin został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Higiena, Areozol do nosa. Producentem preparatu Purinasin jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Purinasin jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Purinasin oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Purinasin dostępny jest bez recepty.