Precision Glimmer Powder Eyeshadow

Precision Glimmer Powder Eyeshadow

miejsce
w rankingu

Precision Glimmer Powder Eyeshadow
2.67
opinii: 3
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Aleksandra 2015-08-07 16:50

  Mam ten cień wszędzie, tylko nie na moich powiekach?! Ktoś mi powie co jest nie tak?

 • Danusia 2015-08-07 16:49

  Jak go można w ogóle stosować? Przecież on sypie się podczas aplikowania nawet .. Masakra!!

 • Kenji 2015-08-07 16:47

  Cień ten starannie pokrywa powieki, efekt dla mnie jest bardzo dobry. Nie roluje się, nie sypie. Konsystencja została bardzo dobra zachowana.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Precision Glimmer Powder Eyeshadow został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do powiek, cień, cień do powiek, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Precision Glimmer Powder Eyeshadow jest Avon, który również jest producentem takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Precision Glimmer Powder Eyeshadow jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Precision Glimmer Powder Eyeshadow oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Precision Glimmer Powder Eyeshadow można kupić bez recepty.