Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Polcrom to lek dostępny w formie kropli do oczu. Lek wykazuje działanie przeciwalergiczne. Lekarze zalecają swoim pacjetom stosować krople do oczu Polcrom w leczeniu zapalenia spojówek i rogówki. Lek przynosi natychmiastową ulgę choremu oraz łagodzi stan zapalny. Jeśli po zastosowaniu preparatu Polcrom u pacjenta pojawi się pieczenie i kłucie spojówek, należy odstawić lek i udać się do lekarza!

Skład:

W składzie kropli do oczu Polcrom znajdują się następujące substancje: kromoglikan sodu, sorbitol, disodu fosforan dwunastowodny, sodu diwodorofosforan jednowodny, disodu edetynian, sodu chlorek, polisorbat 80, benzalkoniowy chlorek roztwór, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się wkraplać do worka spojówkowego 1-2 kropli leku maksymalnie 4 razy dziennie (zachowując równe odstępy czasu).

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

HYLO-FRESH

4.4511 opinii:
HYLO-FRESH to preparat dostępny w postaci kropli do oczu. Preparat wykazuje działanie nawilżające...
czytaj dalej »

HYLO-FRESH to preparat dostępny w postaci kropli do oczu. Preparat wykazuje działanie nawilżające... czytaj dalej »

4.4511 opinii:

Allergodil

4.0616 opinii:
Allergodil to lek dostępny w postaci aerozolu do nosa. Lek wykazuje działanie przeciwalergiczne....
czytaj dalej »

Allergodil to lek dostępny w postaci aerozolu do nosa. Lek wykazuje działanie przeciwalergiczne.... czytaj dalej »

4.0616 opinii:

Polcrom

0.00 opinii:
Polcrom to lek dostępny w formie kropli do oczu. Lek wykazuje działanie przeciwalergiczne....
czytaj dalej »

Polcrom to lek dostępny w formie kropli do oczu. Lek wykazuje działanie przeciwalergiczne.... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Preparat Polcrom został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: alergiczne zapalenie spojówek, zdrowie, Zmęczenie wzroku, krople do oczu. Wytwórcą specyfiku Polcrom jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Polcrom jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Polcrom oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Polcrom dostępny jest bez recepty.