Plomb-R - Tymczasowe Wypełnienie Zęba

Plomb-R - Tymczasowe Wypełnienie Zęba

miejsce
w rankingu

Plomb-R - Tymczasowe Wypełnienie Zęba
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Preparat Plomb-R - Tymczasowe Wypełnienie Zęba został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Ból zęba, Nadwrażliwość zęba, Tymczasowe wypełnienie zęba. Wytwórcą preparatu Plomb-R - Tymczasowe Wypełnienie Zęba jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Plomb-R - Tymczasowe Wypełnienie Zęba jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Plomb-R - Tymczasowe Wypełnienie Zęba oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego obrazki. Specyfik Plomb-R - Tymczasowe Wypełnienie Zęba dostępny jest bez recepty.