Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach

Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach

miejsce
w rankingu

Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb johnson and johnson

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Acerin - Płyn Na Odciski

4.52 opinii:
Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania...
czytaj dalej »

Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania... czytaj dalej »

Produkt Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: Usuwanie odcisków, Odciski. Producentem preparatu Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach jest Johnson & Johnson, który również jest producentem takich specyfików jak Visine Suche Oczy, Ben-gay, Piz Buin Mountain Suncream, Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej , K-Y żel intymny nawilżający . Ulotka preparatu Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Plastry Compeed z kwasem salicylowym na odciski na palcach dostępny jest bez recepty.