Plastry Compeed

Plastry Compeed

miejsce
w rankingu

Plastry Compeed
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-23 11:47

  Rewelacja! Plastry bardzo łatwo się używa. Nie odklejają się, bardzo dobrze trzymają się skóry,łagodzi,chroni,zapobiega powstawaniu nowych odcisków,jest niewidoczny.Polecam!!!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb johnson and johnson

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Acerin - Płyn Na Odciski

  4.52 opinii:
  Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania...
  czytaj dalej »

  Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania... czytaj dalej »

  Produkt Plastry Compeed został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: Usuwanie odcisków, Odciski. Producentem specyfiku Plastry Compeed jest Johnson & Johnson, który również jest twórcą takich preparatów jak Visine Suche Oczy, Ben-gay, Piz Buin Mountain Suncream, Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej , K-Y żel intymny nawilżający . Ulotka produktu Plastry Compeed jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Plastry Compeed oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego obrazki. Produkt Plastry Compeed można kupić bez recepty.