Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask

Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask

miejsce
w rankingu

Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask
3.67
opinii: 3
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olga 2015-05-30 22:48

  Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask to znakomita maseczka wygładzająca do twarzy! Nie widziałam lepszej maseczki jeszcze i bardzo mi się ona podoba i cieszę się, że znalazłam ją :)

 • Magda.K 2015-05-01 15:18

  U mnie widać zmiany, cera jest wyraźnie gładsza, lepiej odżywiona, bardziej miękka i ogólnie lepiej wygląda. Szczególnie droga ta maseczka nie jest, to plus. Minusem jest to że na twarzy po prostu zastyga i potem trzeba ją odrywać :/

 • Monika.H 2015-04-30 01:10

  Nie polecam! Na mnie w ogóle nie działa ta maseczka, żadnych zmian po dwóch tygodniach nie widziałam niestety

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: maseczka, wygładzająca maseczka do twarzy, maseczka do twarzy, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask jest Avon, który również jest wytwórcą takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask dostępny jest bez recepty.