Perfecta Cera Naczynkowa

Perfecta Cera Naczynkowa

miejsce
w rankingu

Perfecta Cera Naczynkowa
3.33
opinii: 3
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Fiora2 2015-08-06 14:47

  Dobrze, że kosztował 16zł bo drugi raz go już nie kupię!! Miał obkurczyć naczynka, a w ogóle tego nie uczynił. Można go stosować tylko jako krem nawilżający a nie do cery z naczynkami.

 • Mysia 2015-08-06 14:46

  Krem idealnie nawilża, do tego jest lekki ale za to nie radzi sobie z jego głównym zadaniem, czyli czerwonymi naczynkami. Jak miałam je na twarzy, to tak nadal je mam.

 • Tamara 2015-08-06 14:44

  Krem rzeczywiście zmniejsza widoczność naczynek, u mnie powstały ostatnim czasem dość oporne naczynka na paliczkach. Udało się w tani sposób z nimi poradzić, więc polecam

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb dax

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat Perfecta Cera Naczynkowa został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Wytwórcą produktu Perfecta Cera Naczynkowa jest Dax Cosmetics, który również jest producentem takich specyfików jak Dax Cosmetics Perfecta Cera wrażliwa, Dax Men, Dax Cosmetics Fitolift, Dax Cosmetics Aqua Magnes 30+ , Dax Cosmetics Aqua Magnes 40+. Ulotka specyfiku Perfecta Cera Naczynkowa jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Perfecta Cera Naczynkowa oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Perfecta Cera Naczynkowa dostępny jest bez recepty.