Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-21 13:25

  Polecam na odleżyny.

 • Opinia użytkownika 2015-09-13 20:11

  Produkt bardzo skuteczny. Dobrze nawilża i regeneruje skórę po obtarciach. Jednak zdecydowanie zbyt drogi.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  PC 30 V to preparat przeciw odleżynom. Preparat przeznaczony jest do stosowania na skórę w miejscach, które w sposób szczególny narażone są na ucisk i otarcia. PC 30 V chroni przed podrażnieniami oraz stanami zapalnymi. PC 30 V wykazuje działanie antybakteryjne oraz wzmacnia skórę i sprawia, że staje się ona znacznie bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych. Dużą zaletą preparatu jest to, iż nie posiada on konserwantów.

  Skład:

  W składzie preparatu PC 30 V znajdują się następujące substancje: Butylene Glycol, Aqua, Aesculus Hippocastanum, Panthenol, Rosmarinus Officinalis, Allantoin, Chamomilla Recutita, Mentha Viridis.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat należy stosować 3 razy dziennie. Preparat wsmarować w powierzchnię skóry.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  PC 30 V

  4.02 opinii:
  PC 30 V to preparat przeciw odleżynom. Preparat przeznaczony jest do stosowania na skórę w...
  czytaj dalej »

  PC 30 V to preparat przeciw odleżynom. Preparat przeznaczony jest do stosowania na skórę w... czytaj dalej »

  4.02 opinii:

  Specyfik PC 30 V został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: Odleżyny, Obtarcia, Uciski. Wytwórcą produktu PC 30 V jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu PC 30 V jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat PC 30 V oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat PC 30 V można kupić bez recepty.