Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paweł 2015-01-17 22:43

  Jakoś nie odczułem różnicy podczas stosowania tego środka. Miał mi zagwarantować szybkie działania, ale z tego co się okazało to nie zadziałał i musiałem dalej szukać innego leku.

 • Artur Woźnik 2015-01-01 14:53

  Bardzo ciekawy suplement umożliwiający normalne życie. Stosowałem inne bo mam bardzo duży problem z trzustką, ale dopiero ten dał mi efekt wyraźny, tak jakbym nie miał problemów z tym. Warto spróbować czy na ciebie tak zadziała.

 • Opinia użytkownika 2014-12-20 15:26

  Ostatnio bardzo pomógł mi podczas schorzenia jak nawalała mi trzustka. Szybko i skutecznie pomógł i nie mam do tego leku żadnego ale.

 • Bolesny problem

  Bolesny problem

  Czytaj artykuł
  Kim jest trener personalny i dlaczego powinnam korzystać z jego usług?

  Kim jest trener personalny i dlaczego powinnam korzystać z jego usług?

  Czytaj artykuł
  Szkodliwe dodatki do żywności

  Szkodliwe dodatki do żywności

  Czytaj artykuł
 • Halina R. 2014-12-16 13:29

  Mam problemy z trzustką i nie wyobrażam sobie życia bez tego leku!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Pangrol jest preparatem wspomagającym w przypadku, kiedy u pacjenta występują zaburzenia trawienia, które związane są z niewydolnością trzustki. Główną zaletą Pangrolu jest zawarta w nim pankreatyna, która stanowi mieszaninę enzymów trzustkowych pochodzenia zwierzęcego. To właśnie one uzupełniają albo nawet zastępują ludzkie enzymy trzustkowe, a ich działanie pozwala na poprawne trawienie oraz wchłanianie się niezbędnych składników odżywczych. Brak enzymów trzustkowych albo ich niewystarczająca ilość może być spowodowana wieloma różnymi dolegliwościami, między innymi przewlekłym zapaleniem trzustki, zaburzeniami wątroby lub dróg żółciowych czy chorobą zapalną jelit. Przyjmowanie leku Pangrol musi być ściśle konsultowane z lekarzem prowadzącym, który dla każdego pacjenta ustala indywidualne jego dawkowanie. Należy przestrzegać wszystkich jego zaleceń, a w razie jakichkolwiek wątpliwości ponownie się z nim skonsultować. Pangrol ma postać kapsułek dojelitowych, które przyjmujemy doustnie. Połyka się je w całości podczas spożywania posiłku, a następnie popijamy dużą ilością płynu.

   

  Skład:

  W składzie preparatu Pangrol znajdują się następujące substancje: lipaza, amylaza, proteaz, kroskarmeloza sodowa, celuloza mikrokrystaliczna, olej rycynowy, utwardzany, krzemu dwutlenek bezwodny koloidalny, magnezu stearynian, wodna zawiesina kopolimeru etyloakrylanu z kwasem metakrylowym, typ C, trietylu cytrynian, emulsja simeticonu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 2-4 kapsułek na każdy posiłek.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla pacjentów, u których zdiagnozowano zapalenie trzustki.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  ACC Mini

  4.758 opinii:
  ACC Mini to lek dostępny w postaci tabletek musujących. Preparat skutecznie rozdziela wydzielinę...
  czytaj dalej »

  ACC Mini to lek dostępny w postaci tabletek musujących. Preparat skutecznie rozdziela wydzielinę... czytaj dalej »

  4.758 opinii:

  Pangrol

  4.04 opinii:
  Pangrol jest preparatem wspomagającym w przypadku, kiedy u pacjenta występują zaburzenia...
  czytaj dalej »

  Pangrol jest preparatem wspomagającym w przypadku, kiedy u pacjenta występują zaburzenia... czytaj dalej »

  4.04 opinii:

  ACC Max

  3.8126 opinii:
  Lek ACC Max dostępny jest w formie kapsułek musujących. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować...
  czytaj dalej »

  Lek ACC Max dostępny jest w formie kapsułek musujących. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować... czytaj dalej »

  3.8126 opinii:

  Produkt Pangrol został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Mukowiscydoza, niestrawność, trawienie, wątroba. Producentem produktu Pangrol jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Pangrol jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Pangrol oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Pangrol dostępny jest bez recepty.