Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Agnieszka.J 2015-08-10 12:25

  Ma bardzo słabe krycie ta farba, moim zdaniem są znacznie lepsze rozwiązania pod tym kątem. Ale za to nie niszczy tak włosów i fajnie pachnie.

 • Iwona 2015-08-10 12:24

  U mnie wyszedł kolor idealny, taki jak na opakowaniu. Nie mam zastrzeżeń co do jego barwy - mi się bardzo podoba :)

 • Magda 2015-07-28 08:24

  Niszczy i wysusza włosy. Nie polecam :(

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb schwarzkopf

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Palette Deluxe został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, farba, farba do włosów, kosmetyki. Wytwórcą produktu Palette Deluxe jest Schwarzkopf, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Gliss Kur Połysk Jedwabiu, Color Mask, Schauma Odbudowa i pielęgnacja, Gliss Kur Oil Nutritive , Palette Deluxe. Ulotka produktu Palette Deluxe jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Palette Deluxe oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Palette Deluxe można dostać bez recepty.