Czystek zamiast zielonej herbaty

Czystek zamiast zielonej herbaty

Czytaj artykuł
Znamienna rola wątroby w organizmie

Znamienna rola wątroby w organizmie

Czytaj artykuł
Zielone algi dla zdrowia – szerokie zastosowanie

Zielone algi dla zdrowia – szerokie zastosowanie

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Tatiana 2016-03-04 13:47

    Smaczny i bardzo pomocny zarówno przy bólu gardła jak i przy chrypce. Już jedna pastylka potrafi uśmierzyć drapanie bądź swędzie w gardle i zapewnia mu nawilżenia na dłuższy czas. Na nic lepszego jeszcze nie trafiłam.

  • Zapoznaj się z ulotką

    Producent:

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Preparat Olimp Ulgard Herbal został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: ochrona gardła, chrypka, garło, pastylki na ból gardła, ból gardła, pastylki do ssania. Producentem produktu Olimp Ulgard Herbal jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Olimp Ulgard Herbal jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Olimp Ulgard Herbal oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Olimp Ulgard Herbal można dostać bez recepty.