Olimp Femi Protect

Olimp Femi Protect

miejsce
w rankingu

Olimp Femi Protect
0.0
opinii: 0
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Olimp Femi Protect to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o kobietach stosujących doustną antykoncepcję hormonalną. Skład tabletek Olimp Femi Protect został opracowany tak, by pozytywnie wpływał na stan skóry, poprawiał samopoczucie, wzmagał libido. Olimp Femi Protect pozwala zminimalizować ryzyko tycia w czasie stosowania doustnej antykoncepcji hormonalnej.

Skład:

W składzie tabletek Olimp Femi Protect znajdują się następujące substancje: ekstrakt skrzypu polnego, ekstrakt żeń-szenia koreańskiego, ekstrakt karczocha, ekstrakt zielonej herbaty, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; fosforan wapnia; skrobia ziemniaczana; laktoza; stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirydoksyny; alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, talk, krzemian glinowo-potasowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu, dwutlenek tytanu, chlorek chromu.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 1 tabletkę dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Asequrella Forte

0.00 opinii:
Asequrella Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Asequrella Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Harmonella

0.00 opinii:
Harmonella to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki...
czytaj dalej »

Harmonella to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki... czytaj dalej »

Olimp Femi Protect

0.00 opinii:
Olimp Femi Protect to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o...
czytaj dalej »

Olimp Femi Protect to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o... czytaj dalej »

Preparat Olimp Femi Protect został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: nadwaga, zmęczenie, wsparcie przy antykoncepcji. Producentem specyfiku Olimp Femi Protect jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Olimp Femi Protect jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Olimp Femi Protect oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Olimp Femi Protect można kupić bez recepty.