Midnight Poison EDP

Midnight Poison EDP

miejsce
w rankingu

Midnight Poison EDP
4.33
opinii: 3
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Martika 2015-05-05 14:11

  Bardzo dobry! Polecam go bardzo dla osób, które liczą na intensywny zapach, który po kilku godzinach nie zniknie. To właśnie tak na działać i warto spróbować tego!

 • Polita 2015-05-05 14:10

  Jeden z lepszych pefumów, jednak tak na prawdę bez szału. Midnight Poison EDP pozwala mi szybko zapomnieć o ciężkim poranku i lepiej się czuje :)

 • Lovers 2015-05-05 14:08

  Magiczny zapach dla kobiet. Od pierwszego razu zakochałam się w nim dosłownie i teraz rok w rok go kupuje. Czasami sa bardzo fajne promocje i dzięki temu można zaoszczędzić więcej gotówki, ale jest super!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb christian dior

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Midnight Poison EDP został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą preparatu Midnight Poison EDP jest Christian Dior, który również jest producentem takich specyfików jak Midnight Poison EDP, Miss Dior Cherie EDP, Diorshow Extase Mascara, Diorshow Black Out Mascara, 5-Colour Iridescent Eyeshadow. Ulotka preparatu Midnight Poison EDP jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Midnight Poison EDP oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego obrazki. Specyfik Midnight Poison EDP można dostać bez recepty.