MACA plus Bioselen

MACA plus Bioselen

miejsce
w rankingu

25

MACA plus Bioselen
3.67
opinii: 3
Mąka bez glutenu? To możliwe, a opcji jest całkiem sporo

Mąka bez glutenu? To możliwe, a opcji jest całkiem sporo

Czytaj artykuł
Czym jest zaburzenie erekcji?

Czym jest zaburzenie erekcji?

Czytaj artykuł
Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Grzegorz! 2015-07-02 10:08

  Miałam straszny problem z uzupełnieniem niedoboru selenu. To doprowadziło do zmian w moim samopoczuciu. Nie doprowadzajcie do tego. Jak nie macie czasu to szukajcie alternetywy!

 • Mikar 2015-07-02 10:07

  O tak! To działa bardzo dobrze i pozwala uzupełnić poziom selenu w oraganizmie. Działa doskonale i polecam dla każdego! Daje 5/5!

 • Agusia 2015-07-02 01:07

  Kolejny przereklamowany suplement .. Moim zdaniem nie warto, selen można równie dobrze z warzyw wyciągnąć i to lepszej jakości

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb az medica

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt MACA plus Bioselen został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: maca, wyciąg z korzenia maca, korzeń maca, odporność. Wytwórcą produktu MACA plus Bioselen jest A-Z Medica, który również jest producentem takich preparatów jak Colon C, Fitodent, Nopal, A-Z Zielony Jęczmień, Zielony Owies. Ulotka specyfiku MACA plus Bioselen jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat MACA plus Bioselen oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat MACA plus Bioselen można dostać bez recepty.