Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Gelia 2015-08-07 10:31

  Hmm mi to jest trudno ocenić, ponieważ stosuje to dopiero tydzień i nie wiem czy adekwatnie to ocenie. Teraz nie widzę zbyt dużego efektu, chyba lepiej nie będzie ;/

 • Kenosa 2015-08-07 10:30

  Ogólnie bez szału. Nie polecam tego nikomu bo na mnie po prostu nie działa i szkoda mi czasu na to.

 • Matylda 2015-04-25 20:53

  Tusz skutecznie pomaga wykonać bardzo dobry makijaż. Działa bardzo dobrze nie kruszy się później i wszystko działa jak nalezy. Daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb bobbi brown

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Long Wear Eyeliner Gel został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: w żelu, do kresek, tusz, tusz w żelu, tusz do kresek, tusze do kresek, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Wytwórcą specyfiku Long Wear Eyeliner Gel jest Bobbi Brown, który również jest twórcą takich specyfików jak Long Wear Eyeliner Gel. Ulotka specyfiku Long Wear Eyeliner Gel jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Long Wear Eyeliner Gel oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Long Wear Eyeliner Gel można dostać bez recepty.