Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Lioven Max to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat wykazuje działanie przeciwobrzękowe, przeciwzapalne i przeciwzakrzepowe. Lioven Max to idealny preparat dla pacjentów, którzy borykają się ze schorzeniami żył powierzchniowych, stanami pourazowymi. Żel przeznaczony jest do aplikacji na kończyny dolne. Żel przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego!

Skład:

W składzie żelu Lioven Max znajdują się następujące substancje: heparyna sodowa, etanol 96%, trolamina, karbomer 5984, olejek lawendowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego, na kończyny dolne. Stosować 1-3 razy na dobę.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Venoruton Gel

4.52 opinii:
Venoruton Gel to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania preparatu Venoruton...
czytaj dalej »

Venoruton Gel to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania preparatu Venoruton... czytaj dalej »

Liotomax

4.01 opinii:
Liotomax to preparat dostępny w postaci żelu do pielęgnacji nóg. Preparat w...
czytaj dalej »

Liotomax to preparat dostępny w postaci żelu do pielęgnacji nóg. Preparat w... czytaj dalej »

Dih Max Comfort

3.01 opinii:
Dih Max Comfort to preparat dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania tabletek Dih...
czytaj dalej »

Dih Max Comfort to preparat dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania tabletek Dih... czytaj dalej »

Cyclovena

0.00 opinii:
Cyclovena to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat skutecznie zwalcza uczucie...
czytaj dalej »

Cyclovena to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat skutecznie zwalcza uczucie... czytaj dalej »

Specyfik Lioven Max został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: Żylaki nóg, niewydolność żylna, zdrowie, zmęczone nogi. Producentem preparatu Lioven Max jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Lioven Max jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Lioven Max oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Lioven Max można dostać bez recepty.