Jak skutecznie poradzić sobie z bólem gardła?

Jak skutecznie poradzić sobie z bólem gardła?

Czytaj artykuł
Amarantus – nieznany, choć zdrowy

Amarantus – nieznany, choć zdrowy

Czytaj artykuł
Dobroczynne właściwości ryb

Dobroczynne właściwości ryb

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Marek 2015-09-15 12:31

  Koper włoski polecam wszystkim mającym problemy z nieświeżym oddechem. Z tym, ze nie ten co tu sprzedajecie. Lepszy jest w formie surowej, a nie tak jak tutaj w suszonej herbatce. Męczyłem się całe życie z nieświeżym oddechem. Zęby myłem częściej niż dwa razy dziennie i nic nie pomagało. Dopiero gdy gdzieś przeczytałem, ze koperek włoski może pomóc to po regularnym stosowaniu mój oddech jest dużo świeższy i nie ma z nim już takich problemów jak kiedyś.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Koper Włoski Fix został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: nieżyt górnych dróg oddechowych, jelita, dolegliwości żołądkowe. Wytwórcą preparatu Koper Włoski Fix jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Koper Włoski Fix jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Koper Włoski Fix oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Koper Włoski Fix można dostać bez recepty.