Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jenik 2015-04-30 14:33

  Po kilku miesiącach mam o wiele większą opaleniznę niż rok temu. Uznaje to za dobry efekt i polecam stosować ten środek, bo to na prawdę działa!

 • Pulpecja 2015-03-02 12:38

  Troszkę trzeba uważać żeby nie przedawkować z karotenem jak się pije dodatkowo dużo soków z marchewki żeby nie doszło nawet do uszkodzenia wątroby!

 • Ania W. 2015-01-22 14:04

  Na mnie na ogół bardzo dobrze działa i jestem zadowolona ze suplementacji tym lepiej. Troszkę późno dopowiedziałam się o tym środku, ale od następnego roku będę działać ostro!

 • Zimowa ochrona

  Zimowa ochrona

  Czytaj artykuł
  Zdrowa zielona moda – młody jęczmień

  Zdrowa zielona moda – młody jęczmień

  Czytaj artykuł
  Jak oczyścić organizm po rzuceniu palenia?

  Jak oczyścić organizm po rzuceniu palenia?

  Czytaj artykuł
 • Himpara 2015-01-22 14:03

  Od pewnego czasu stosuje ten środek i widzę rzeczywiście efekt. Tylko ten suplement powinien być tańszy, bo teraz to jest za drogi aby go tak używać ciągle.

 • Mihu! 2015-01-22 14:02

  β-KarotenSun Forte to moim zdaniem jeden z lepszych leków na rynku, ponieważ pozwolił mi zachować opaleniznę o wiele dłużej niż bez stosowania tego środka. Polecam!

 • Kamilos 2015-01-22 14:02

  Nie wiem dlaczego, jednakże ten środek na mnie nie działa i nie mogę dzięki niemu w prosty sposób zachować swojej opalenizny, tylko ona się redukuje ;/

 • Tripek 2015-01-22 14:01

  Aby mieć piękną opaleniznę trzeba o nią dbać a nie tylko zażywać leki, które mi nie pomagają i działają jak placebo. Nie polecam bo to nie działa!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb starpharma

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik β-KarotenSun Forte został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: opalanie, piękna skóra, pielęgnacja skóry, skór, wspomaganie produkcji kolagenu, witamina E, witamina C, kwas l-askorbinowy, beta-karoten, opalenizna. Producentem preparatu β-KarotenSun Forte jest Starpharma, który również jest twórcą takich preparatów jak LaciflorStrong, Omega3 Forte, TranStrong, RutinoStrong, RaspberrySlimforte. Ulotka preparatu β-KarotenSun Forte jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat β-KarotenSun Forte oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego obrazki. Preparat β-KarotenSun Forte dostępny jest bez recepty.