BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Alicja 2015-08-07 09:21

  Ajć miałam dać 5!

 • Alicja 2015-08-07 09:21

  O tak. Tego potrzebowałam daje po prostu 5/5!

 • Heria 2015-08-07 09:03

  Teraz już nie mam problemu z higieną okolic intymnej w szybki i skuteczny sposób mogłam się pozbyć tego problemu. Bardzo mi się to podoba i jestem zadowolona.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Intima został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyny do higieny intymnej, pianki do higieny intymnej, żele do higieny intymnej, higiena intymna, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą specyfiku Intima jest Ziaja, który również jest twórcą takich preparatów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka preparatu Intima jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Intima oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Intima można dostać bez recepty.