Po co dziecku mleko?

Po co dziecku mleko?

Czytaj artykuł
Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

Czytaj artykuł
Kasza kaszy nierówna

Kasza kaszy nierówna

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

INHALOL to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do inhalacji. Lekarze zalecają swoim pacjentom krople INHALOL w leczeniu przeziębienia. INHALOL to kompozycja olejków eterycznych o działaniu leczniczym. Wskazaniem do stosowania kropli jest uporczywy katar oraz łagodzenie dolegliwości związanych z chorobami górnych dróg oddechowych.

Skład:

W składzie kropli INHALOL znajdują się następujące substancje: olejek sosnowy, olejek tymiankowy, olejek miętowy, olejek terpentynowy.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7. roku życia. Kilka kropli należy dodać do naczynia z gorącą wodą i wdychać opary.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Należy zaprzestać inhalacji, gdy dojdzie do podrażnienia błon śluzowych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa

4.673 opinii:
ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa została stworzona z myślą o dzieciach, jak i dorosłych. Naturalny...
czytaj dalej »

ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa została stworzona z myślą o dzieciach, jak i dorosłych. Naturalny... czytaj dalej »

Nebu-Dose Hipertonic

4.02 opinii:
Nebu-Dose Hipertonic to preparat dostępny w postaci roztworu hipertonicznego. Preparat...
czytaj dalej »

Nebu-Dose Hipertonic to preparat dostępny w postaci roztworu hipertonicznego. Preparat... czytaj dalej »

INHALOL

0.00 opinii:
INHALOL to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do inhalacji. Lekarze zalecają swoim...
czytaj dalej »

INHALOL to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do inhalacji. Lekarze zalecają swoim... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Produkt INHALOL został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: katar, ból gardła, zapalenie oskrzeli, Inhalacja. Producentem preparatu INHALOL jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu INHALOL jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat INHALOL oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego obrazki. Specyfik INHALOL można kupić bez recepty.