Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kasia 2015-05-21 21:17

  Często korzystam z produktów Dove, tutaj też się nie zawiodłam na jakości. Moim zdaniem bardzo dobrze regenerują nasze włosy i sprawiają że można je potem bez problemów znów farbować :)

 • Staya 2015-05-16 12:39

  Na mnie również dobrze działała, jednak nie wiem dlaczego później dostałam straszny łupież, ale to fakt, że działa bo teraz wyglądą o wiele lepiej. Warto jest spróbować!

 • Wiki 2015-05-16 12:38

  Bardzo intensywnie działa i dzięki temu wiem, że to mi pomoże za każdym razem. No nie mam tutaj co więcej powiedzieć, bo teraz moje włosy są po prostu rewelacyjne!

 • Co szkodzi naszym zębom?

  Co szkodzi naszym zębom?

  Czytaj artykuł
  Orzechy włoskie, czyli najbardziej zdrowy rodzaj orzechów!

  Orzechy włoskie, czyli najbardziej zdrowy rodzaj orzechów!

  Czytaj artykuł
  Sól Epsom dla zdrowia i urody

  Sól Epsom dla zdrowia i urody

  Czytaj artykuł
 • Janda 2015-05-16 12:38

  Skutecznie naprawia moje włosy i teraz już nie mam z nimi takiego dużego problemu. Włosy są w o wiele lepszej kondycji i cieszę się, że ta odżywka działa!

 • Marta W. 2015-05-16 12:37

  Po 2 tygodniowej kuracji tym środkiem muszę przyznać, ze teraz moje włosy nie są już takie suche i cieszę się z tego działania. To jest po prostu rewelacyjnie i dzięki temu już jest mi o wiele lepiej :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Hair Therapy, Intensive Repair został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, maseczka, maseczka do włosów, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Producentem specyfiku Hair Therapy, Intensive Repair jest Dove, który również jest producentem takich preparatów jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka produktu Hair Therapy, Intensive Repair jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Hair Therapy, Intensive Repair oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Hair Therapy, Intensive Repair można dostać bez recepty.