Green Pharmacy, krem do stóp przeciw odciskom i zgrubieniom

Green Pharmacy, krem do stóp przeciw odciskom i zgrubieniom

miejsce
w rankingu

Green Pharmacy, krem do stóp przeciw odciskom i zgrubieniom
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Acerin - Płyn Na Odciski

4.52 opinii:
Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania...
czytaj dalej »

Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania... czytaj dalej »

Produkt Green Pharmacy, krem do stóp przeciw odciskom i zgrubieniom został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: Usuwanie odcisków, Odciski. Producentem preparatu Green Pharmacy, krem do stóp przeciw odciskom i zgrubieniom jest Elfa, który również jest wytwórcą takich produktów jak Jedwab w płynie, Green Pharmacy, Green Pharmacy, Green Pharmacy, krem do stóp przeciw odciskom i zgrubieniom. Ulotka produktu Green Pharmacy, krem do stóp przeciw odciskom i zgrubieniom jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Green Pharmacy, krem do stóp przeciw odciskom i zgrubieniom oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego obrazki. Preparat Green Pharmacy, krem do stóp przeciw odciskom i zgrubieniom można kupić bez recepty.