Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • kasia 2015-04-14 22:29

  Na próbę stosowałam przez tydzień, jako tusz do rzęs okazał się bardzo dobrym wyborem. Nie rozmazuje się i trzyma długo - jest także wydajny.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb essence

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Gel Eyeliner został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: eyeliner w żelu, eyeliner, kosmetyki. Producentem preparatu Gel Eyeliner jest Essence, który również jest producentem takich preparatów jak Get BIG Lashes, Volume Boost Waterproof Mascara, Multi Action False Lashes, Gel Eyeliner Brush, Nail Art, Special Effect Topper, Coverstick. Ulotka specyfiku Gel Eyeliner jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Gel Eyeliner oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Gel Eyeliner dostępny jest bez recepty.