French Manicure

French Manicure

miejsce
w rankingu

French Manicure
3.67
opinii: 3
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Antasa 2015-08-08 10:10

  Jak dla mnie to jest lakier jak lakier, bez zbytnio dużej róznicy... Jak dla mnie to średnio.

 • French 2015-08-08 10:09

  Wygląda to teraz rewelacyjnie. Nie wiem dlaczego jednak ten lakier działa na mnie najlepiej!

 • Ania3 2015-08-08 10:09

  Paznokcie o wiele lepiej się teraz prezentują i wiem, że to pozwala mi się odmienić i wyglądać lepiej. Cieszę się z tego i daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb bell

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat French Manicure został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do paznokci, lakier, lakier do paznokci, kosmetyki. Producentem specyfiku French Manicure jest Bell, który również jest producentem takich preparatów jak 2Skin Pocket, Permanent Make-Up Lip Tint, French Manicure, Diamond Eyes Mousse, Perfect Skin. Ulotka specyfiku French Manicure jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat French Manicure oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt French Manicure można kupić bez recepty.