Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nikita 2015-04-23 21:35

  Kruszy się po KILKU GODZINACH! To jest masakra a nie dobry tusz!! Nie polecam nikomu!

 • Lena 2015-04-23 01:28

  Rzeczywiście dobrze i mocno podkreśla rzęsy, przy tym nie czyni ich, iż wyglądają sztucznie. Jak dla mnie bomba ;)

 • Małgosia 2015-04-22 22:57

  Tusz bardzo mocno podkreśla rzęsy i czyni widoczne zmiany. Polecam każdemu, do teog starcza nawet na długo :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb rimmel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Extra Super Lash Curved Brush został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz podkręcający, tusz pogrubiający, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Producentem specyfiku Extra Super Lash Curved Brush jest Rimmel, który również jest twórcą takich preparatów jak Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss, Match Perfection Concealer, Renew & Lift, Regenerating Firming Foundation, Scandaleyes Extreme Black Mascara, Scandaleyes Show Off Mascara. Ulotka specyfiku Extra Super Lash Curved Brush jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Extra Super Lash Curved Brush oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego obrazki. Produkt Extra Super Lash Curved Brush dostępny jest bez recepty.