Essential Nourishment, Body Milk

Essential Nourishment, Body Milk

miejsce
w rankingu

Essential Nourishment, Body Milk
4.67
opinii: 3
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Becia 2015-08-05 14:36

  Lekki chyba placebo, ale rzeczywiście czuje się jakoś inaczej po nim o wiele bardziej zrelaksowana. Taka lekka :)

 • OLcia 2015-08-05 14:35

  Essential Nourishment, Body Milk to profesjonalny środek, który działa bardzo dobrze na mnie i ogólnie pielęgnuje ciało znakomicie :)

 • Bleka 2015-08-05 14:35

  Mleczko skutecznie regeneruje moją skórę i bardzo mi się podoba jak działać na mnie. Jestem zadowolona z wyboru na 100%!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Produkt Essential Nourishment, Body Milk został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ciała, mleczko, mleczko do ciała, uniwersalne, oliwki, mleczka, kremy, balsamy, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą produktu Essential Nourishment, Body Milk jest Dove, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka specyfiku Essential Nourishment, Body Milk jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Essential Nourishment, Body Milk oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Essential Nourishment, Body Milk można kupić bez recepty.