Elmex dla Dzieci

Elmex dla Dzieci

miejsce
w rankingu

25

Elmex dla Dzieci
0.0
opinii: 0
Mąka bez glutenu? To możliwe, a opcji jest całkiem sporo

Mąka bez glutenu? To możliwe, a opcji jest całkiem sporo

Czytaj artykuł
Zespół niespokojnych nóg - przyczyny

Zespół niespokojnych nóg - przyczyny

Czytaj artykuł
Jak się skutecznie uporać z nałogiem tytoniowym?

Jak się skutecznie uporać z nałogiem tytoniowym?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Elmex dla Dzieci to preparat dostępny w postaci pasty do zębów. Preparat rekomendowany jest dla dzieci od 0-6 roku życia. Elmex dla Dzieci to idealny preparat do codziennej pielęgnacji zębów mlecznych. Pasta ma przyjemny smak i łatwo rozprowadza się na ząbkach.

Skład:

W składzie pasty do zębów Elmex dla Dzieci znajdują się następujące substancje: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, Titanium Dioxide, Cocamidopropyl Betaine, Olaflur, Aroma, Limonene, Sodium Saccharin, Hydrochloric Acid.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Elmex dla Dzieci

0.00 opinii:
Elmex dla Dzieci to preparat dostępny w postaci pasty do zębów. Preparat rekomendowany...
czytaj dalej »

Elmex dla Dzieci to preparat dostępny w postaci pasty do zębów. Preparat rekomendowany... czytaj dalej »

Specyfik Elmex dla Dzieci został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: próchnica, kosmetyk, dla dzieci, pasty do zębów. Wytwórcą preparatu Elmex dla Dzieci jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Elmex dla Dzieci jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Elmex dla Dzieci oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Elmex dla Dzieci można kupić bez recepty.