Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup

Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup

miejsce
w rankingu

Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup
4.33
opinii: 3
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • sylwia 2016-02-29 16:37

  Naturalne wykonczenie, pol-mat, ocien 020 idealnie stapia sie z moja karnacja. Bardzo wydajny.jestem zadowolona

 • Olga 2015-04-16 21:44

  Podkładzik skutecznie redukuje moje niedoskonałości na skórze i teraz o wiele lepiej mogę się zaprezentować. jedynie co mnie denerwuje to jest to, że znika po kilku godzinach :(

 • Wiolka 2015-04-14 19:46

  Znakomity kosmetyk. Działa po prostu rewelacyjnie na moją skórę. Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup To po prostu cudo i warto jest go stosować. Polecam każdej kobiecie!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb christian dior

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: podkład nawilżający, podkład mineralny, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup jest Christian Dior, który również jest wytwórcą takich produktów jak Midnight Poison EDP, Miss Dior Cherie EDP, Diorshow Extase Mascara, Diorshow Black Out Mascara, 5-Colour Iridescent Eyeshadow. Ulotka specyfiku Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup można dostać bez recepty.