Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Dih Lipożel to preparat dostępny w postaci żelu pielęgnacyjnego. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z uczuciem zmęczonych i ciężkich nóg. Dih Lipożel to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy chcą zadbać o właściwą pielęgnację wrażliwej skóry ze zmianami naczynkowymi.

Skład:

W składzie preparatu Dih Lipożel znajdują się następujące substancje: Aqua, Propylene Glycol, Lecithin, Diosmine, Sodium Hydroxide, Carbomer, menthol, Parfum, Propylparaben, heparyna sodowa, Methylparaben, Disodium EDTA, Limonene, Citral.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu wsmarować w skórę nóg. Stosować 3-4 razy na dobę.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Diostrin

0.00 opinii:
Diostrin to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Diostrin to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Dih Lipożel

0.00 opinii:
Dih Lipożel to preparat dostępny w postaci żelu pielęgnacyjnego. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Dih Lipożel to preparat dostępny w postaci żelu pielęgnacyjnego. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Specyfik Dih Lipożel został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: opuchnięte nogi, zdrowie, Uczucie ciężkich nóg. Producentem specyfiku Dih Lipożel jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Dih Lipożel jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Dih Lipożel oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Dih Lipożel można dostać bez recepty.