Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paweł 2016-04-12 12:03

  Polecam!środek szybko gojący skaleczenia, otarcia, ukąszenia owadów itp.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Dermophenazol to preparat dostępny w postaci płynu. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z przykrymi skutkami po ukąszeniu owadów: mrówek, meszek, komarów, pszczół, os oraz innych. Dermophenazol działa miejscowo i łagodzi następujące objawy; ból, pieczenie, świąd, obrzęk. Należy jednak zaznaczyć, że preparat Dermophenazol przeznaczony jest do stosowania wyłącznie na skórę!

  Skład:

  W składzie płynu Dermophenazol znajdują się następujące substancje: antazoliny siarczan, nafazoliny azotan, dwusodowy wersenian, kwas borowy, woda oczyszczona, benzalkoniowy chlorek 50%.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Płyn aplikować na skórę w miejscu ukłucia owada. Stosować co 4-6 godzin.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Dermophenazol

  5.01 opinii:
  Dermophenazol to preparat dostępny w postaci płynu. Preparat w szczególności rekomendowany...
  czytaj dalej »

  Dermophenazol to preparat dostępny w postaci płynu. Preparat w szczególności rekomendowany... czytaj dalej »

  Dapis - Żel, Łagodzi Skutki Ukąszeń Owadów

  5.01 opinii:
  Dapis - Żel łagodzący ukąszenia komarów. Preparat przeznaczony jest do stosowania...
  czytaj dalej »

  Dapis - Żel łagodzący ukąszenia komarów. Preparat przeznaczony jest do stosowania... czytaj dalej »

  Ziaja AntyBzzz

  4.01 opinii:
  Ziaja AntyBzzz to preparat dostępny w postaci żelu. Żel wykazuje działanie łagodzące i jest...
  czytaj dalej »

  Ziaja AntyBzzz to preparat dostępny w postaci żelu. Żel wykazuje działanie łagodzące i jest... czytaj dalej »

  Specyfik Dermophenazol został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: łągodzi swędzenie, łagodzi pieczenie, łagodzi ukąszenia. Producentem produktu Dermophenazol jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Dermophenazol jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Dermophenazol oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Dermophenazol można dostać bez recepty.