Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Czytaj artykuł
Zimowa ochrona

Zimowa ochrona

Czytaj artykuł
Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Maria 2015-09-11 15:12

  Dermatol stosuję na krwawiące rany. Dobrze odkża, przyśpiesza gojenie i można go stosować u dzieci.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Dermatol to lek, który dostępny jest w formie proszku. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować proszek Dermatol w leczeniu stanów zapalnych skóry, w leczeniu owrzodzeń oraz w leczeniu ran sączących. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Proszek Dermatol wykazuje silne działanie ściągające oraz wysuszające. Preparat minimalizuje obrzęk oraz zatrzymuje krwawienie z rany. Do zalet proszku należy zaliczyć również fakt, iż wykazuje działanie osłaniające. Proszek przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego na skórę!

  Skład:

  W składzie proszku Dermatol znajdują się następujące substancje: zasadowy galusan bizmutawy, postać: zasypka, proszek.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat należy stosować zewnętrznie na skórę, która została zmieniona chorobowo. Preparat należy stosować 2-3 razy na dobę.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Proszek Dermatol nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Dermatol

  5.01 opinii:
  Dermatol to lek, który dostępny jest w formie proszku. Lekarze zalecają swoim pacjentom...
  czytaj dalej »

  Dermatol to lek, który dostępny jest w formie proszku. Lekarze zalecają swoim pacjentom... czytaj dalej »

  Preparat Dermatol został dodany do kategorii Dermokosmetyki wraz z tagami: gojenie się rany, dezynfekcja, zdrowie, Defekt skórny. Producentem produktu Dermatol jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu Dermatol jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Dermatol oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego obrazki. Preparat Dermatol dostępny jest bez recepty.